25 kwietnia 2016

Testowanie z kobiecosc.info: HydroVag®

W zeszłym tygodniu, w czwartek, otrzymałam informację, że zostałam wybrana do testowania globulek HydroVag®. A już w piątek kurier dostarczył przesyłkę!

ŹródłoCieszę się, że należę do grona 50 kobiet, które mogą wypróbować ten produkt.

W zestawie znalazły się 2 opakowania globulek HydroVag® (po 7 szt. w opakowaniu), list powitalny oraz ulotka informacyjna. 


Testy zacznę już niedługo, mam nadzieję, że produkt się sprawdzi.


             Bardzo kobiece globulki dopochwowe HydroVag®

HydroVag® to dopochwowe globulki działające natychmiast po zaaplikowaniu. HydroVag® przynosi ulgę przy dyskomforcie i otarciach intymnych, poprawia jakość życia seksualnego chroni przed rozwojem infekcji intymnych.
Regularne stosowanie globulek dopochwowych HydroVag® zapewnia komfort i ochronę intymną! Za HydroVag® stoi wyjątkowy skład:
  • hialuronian sodu, który nawilża śluzówkę pochwy, wspomaga procesy gojenia i odbudowy tkanek;
  • kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczne pH pochwy i tym samym ogranicza ryzyko infekcji;
  • glikogen zarówno pełni rolę bariery, jak i stanowi składnik odżywczy dla bakterii kwasu mlekowego, które tworzą naturalną mikroflorę pochwy zapobiegającą infekcjom i pomagającą utrzymać prawidłowe pH.
HydroVag® to jedyny produkt zawierający kwas hialuronowy i kwas mlekowy, który został przebadany na Polkach. Przeczytaj opisy badań i dowiedz się jak HydroVag® pomaga kobietom: http://www.hydrovag.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Komentarze wulgarne i obraźliwe oraz nie związane z treścią wpisu zostaną usunięte jako spam.
Nie będę tolerować nieuzasadnionej agresji, jeśli takowa miałaby mieć miejsce, ani wobec mnie, ani wobec moich czytelników

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
http://tidd.ly/effc5b84