POMAGAMY!

Pomaganie jest tak proste,  że nawet sobie tego nie wyobrażamy!

1.

Możecie zakupić Kultowe Kalendarze.
Wystarczy wejść na stronę


UWAGA!!!
Kalendarze są już wyprzedane, jednak jeśli mimo to chcielibyście pomóc zwierzętom
 to również pod tym adresem znajdziecie informację jak dokonać dobrowolnej darowizny.

Szczegóły akcji znajdziecie na blogu zamoimidrzwiami.blogspot.com


3.
Stwórz własną Pękatą Świnkę!
Nie masz skarbonki? 
Użyj słoika, pudełeczka lub skarpety ;)
Wrzucaj tam nawet grosze, resztę ze sklepu.
Zamiast tracić pieniądze na słodycze wrzuć je do skarbonki, 
zyska na tym również Twoja figura ;)
Nim zauważysz, uzbiera się kwota za którą będzie można kupić np. karmę dla zwierząt w schronisku.

4.
A oto zbiór porad, o których pisałam w poście 

10 sposobów na pomoc zwierzętom, prawie bez wychodzenia z domu;)

 1. Jeśli robicie zakupy na zooplus.pl dla swoich pupili to już możecie pomóc. Wystarczy wejść na stronę/blog osoby czy fundacji, której chcecie pomóc, znaleźć baner, który przekieruje Was do sklepu internetowego i zrobić zakupy. Proste? Proste! Następnie sklep zooplus.pl przekaże określony procent (3 lub 5) na konto osoby/fundacji, której zechcieliśmy pomóc:)

  A oto 3 przykładowe strony, gdzie znajdziemy pomocne banerki;)
  Za Moimi Drzwiami
  Koteria
  Blog na kocią łapę... ;)

 2. Jeśli pracujecie to proponuję przekazać 1% podatku na wybraną fundację lub na schronisko dla zwierząt w Waszej miejscowości.
  A jeśli nie pracujecie, a np. uczycie się to poproście o to rodziców, starsze rodzeństwo i rodzinę. Im więcej osób tym lepiej!

 3. Odkładaj drobne do skarbonki. Kiedy wracam z zakupów to resztę wrzucam do Pękatej Świnki. Dzięki temu pozbywam się nadmiernej ilości groszaków i odkładam na szczytny cel:)

 4. Robiąc zakupy w zooplus.pl automatycznie zbieram punkty. Planuję wymienić je np. na karmę i przekazać do schroniska lub osobie, która będzie potrzebowała jej dla swoich zwierząt.

 5. Jeśli macie w domu zbędne koce, kołdry, ręczniki w dobrym stanie to przekażcie je np. do schroniska. Może jakiś dom tymczasowy dla zwierząt będzie w potrzebie. Miski, stare smycze, drapaki, zabawki, które Wam zalegają w domu, tam mogą być potrzebne.

 6. Jeśli macie możliwość to możecie wpłacać darowizny na rzecz potrzebujących zwierząt. Pamiętajcie, żeby wpłacać pieniądze na sprawdzone i pewne konta.

 7. Jeśli wolicie mieć namacalne dowody Waszej pomocy to pomyślcie o zakupie rzeczy na aukcjach charytatywnych lub okazjonalnych sprzedażach np. kalendarzy. Kupując różne rzeczy możecie wesprzeć działalność wielu organizacji pomagającym zwierzętom. A przy okazji możecie mieć w domu piękne rzeczy, czy kalendarze, które ozdobią Wasze ściany:)

 8. Mówcie o sterylizacji/kastracji. Ludzie nie zdają sobie często sprawy ile taki zabieg daje. Jeśli zrozumieją, że uchroni to zwierzęta przed nadmiernym rozmnażaniem, a co za tym idzie, cierpieniem, zdecydują się na ten krok. Jeśli chociażby jedna osoba postanowi to zrobić to już będzie sukces!

 9. Twojemu znajomemu się nie przelewa i ma głodnego kota? Sąsiad nie ma czym wykarmić psa? Im też możesz pomóc. Puszka, czy paczka karmy to niewielki wydatek. Pamiętaj zapytać, czy osoba, której chcesz pomóc, zgadza się na to.

 10. Zostań wolontariuszem w schronisku, jeśli masz możliwości i czas, a zwłaszcza jeśli masz takie chęci;)

7 komentarzy:

 1. Dziękuję pięknie za ten post. :)
  Kalendarzy już nie ma, ale zakupy przez baner aktualne. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zamieściłam informację:) cieszę się, że udało się sprzedać wszystkie:) Może w przyszłym roku też się załapię chociaż na jedną sztukę ;)

   Usuń
 2. W jaki sposób udało Ci się umieścić na blogu banner do zooplusa, który pomaga? Też o tym myślałam, bo zawsze wchodzę przez baner na stronie Koterii, ale chętnie wrzuciłabym go też na stronę swojej firmy, jak wreszcie ogarnę temat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby umieścić baner na swoim blogu musisz zarejestrować się w programie partnerskim sklepu zooplus.pl, tu masz link - https://www.zooplus.pl/web/affiliate/register.htm?

   Po rejestracji trzeba poczekać, czy Twoje zgłoszenie będzie pozytywnie rozpatrzone. Ja troszkę poczekałam, a właściwie już myślałam, że nici z tego, a jednak się udało;)
   Potem zalogowałam się na swoim koncie, skopiowałam linki do banerków i to wszystko:)

   Usuń
 3. A i jeszcze jedno pytanie: komu pomaga Twój banner? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej chwili nie mam wytypowanego żadnego DT, czy konkretnej fundacji. Narazie zbieram fundusze do Pękatej Świnki i dzięki PP. Planuję, najpóźniej pod koniec roku, zebrane pieniądze przekazać na jakiś cel. Może będzie to schronisko lub dom tymczasowy. Jeszcze myślę, czy przekażę pieniądze, czy zakupię za nie karmę i inne potrzebne akcesoria dla zwierząt.
   Zooplus nie wymaga od nas informacji na co zbieramy dzięki PP pieniądze. Można przekazać je na dowolny cel;)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz!
Komentarze wulgarne i obraźliwe oraz nie związane z treścią wpisu zostaną usunięte jako spam.
Nie będę tolerować nieuzasadnionej agresji, jeśli takowa miałaby mieć miejsce, ani wobec mnie, ani wobec moich czytelników

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
http://tidd.ly/effc5b84